Yaşam Kalitesini İyileştiren Teknoloji,

Kuruluşundan bu yana, MEK-ICS yaşam kalitesini iyileştiren yaşam kurtarma teknolojisi ve hizmeti boyunca kalıcı bir şekilde toplumsal değeri yaratmıştır. Şirket adı MEK-ICS, Kore Yoğun Bakım Sisteminin Tıbbi Ekipmanlarının temsilcisidir.

İlgili teknolojiyi uzmanlaştıracak ve ilerleterek, kimliğini kurmakta ve dünya çapında pazarını büyütmeyi hedeflemektedir. Kore’deki hasta monitörleri için teknolojiyi yönlendiren MEK-ICS Co., Ltd, Kore’de ilk defa evde kullanım için suni solunum cihazı ve pozitif havayolu basıncı cihazları geliştirmiştir.

Ayrıca, MEK-ICS Co., Ltd., Pan-Asya bölgesinde dünyaca ünlü kombine nebülizör üretimi ve yazılım tipi yüksek frekanslı geliştirme tekniği ile yapay solunum cihazları ve nebülizörler üretme kabiliyetine sahip tek şirket olma yolunda ilerlemektedir.

“Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik”

Vincent Medical, Sınıf I, II ve III cihazları da dahil olmak üzere çok çeşitli tıbbi cihazlar üretmekte ve şu anda solunum ürünleri, görüntü kontrast medya güç enjektörü (“CMPI”) tek kullanımlık ürünleri ve OEM müşterilerimiz için OEM’de ortopedik ve rehabilitasyon ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır.

İş. Ayrıca, OBM İşimizde solunum ekipmanı ve tek kullanımlık ürünler ile ortopedik ve rehabilitasyon ürünlerinin kendi “Inspired Medical” markasını geliştirir, üretir ve satarız. “Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik” temel değerlerimize bağlı kalarak, her iki sektörün başarısı, kalite güvence standartlarımız, derinlemesine sektör tecrübemiz ve uzmanlaşmış ve verimli üretim kapasitemizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz.

Havalandırma veya oksijen tedavisi altında hastalara gazları iletmek ve nemlendirmek için tasarlanmış solunum cihazlarının üretiminde önemli deneyime sahibiz ve hastaların solunum bakımını iyileştirmek için ilgili solunum sistemi ve cihazlarını daha da geliştirmek ve pazarlamak için iyi konumdayız..

HFT Nazal  Yüksek Akış Terapi Sistemi

GGM, ventilatöre bağımlı hastalar için nemlendirme ürünlerinin hem aktif hem de pasif çözümleri sunan piyasadaki birkaç şirketten biridir. Üretim hatlarımız şunları içerir: Isıtmalı nemlendirici, nemlendirici bölmesi, ısıtıcı tel ve ısıtıcı olmayan tel soluma devrelerinin tüm aralıkları.

Tüm HME, HME filtresi, Bakteri / Virüs filtresi, Ana akış filtresi, HEPA filtresi, Spirometri filtresi, Emme / İnfüzyon filtresi, CPAP / BIPAP filtresi.

GGM NP serisi CPAP için Nazal Prong
GGM MDA serisi Patentli Çok Boyutlu Ayarlar CPAP / BIPAP / NIV tam yüz ve burun maskeleri
2013’te yeni ürünün piyasaya sürülmesi,
Bubble  CPAP sistemi

FDA Listeleme
DNV altında ISO13485 onaylı Tesis
GMP sertifikalı Tesis Tayvan
JPAL sertifikalı Tesis Japonya
CE İşareti DNV ile Sertifikalı

GGM, 4000 metrekare toplam inşaat alanına sahip yeni tesis binasına taşınıyor, zamanla daha iyi bir hizmet sunmaktan onur duyacağız. GGM, dünyadaki hastalara ve sağlık personeline faydalı olacak yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak büyümeye devam edecektir.

1993 yılında kurulan Mediana Co. Ltd., insanların  vital parametrelerini ölçen cihazları üst düzey tıbbi teknolojilere dayalı insan toplumuna katkıda bulunabilecek ürünler geliştirmek için üst düzey çaba göstermektedir.

 

Dünya çapında 80’den fazla ülkede bulunan Mediana, kalite yönetimi, teknolojide yenilikçi tutumu ve müşteri odaklı tutumuyla tıbbi ekipman endüstrisinde küresel bazda pazar lideri bir medikal şirketi olmayı hedeflemektedir.

 

  • ISO13485:2003 / EN ISO13485:2012 / CE Mark:

Haziran 2000’de   DNV’den (Det Norske Veritas)  alınmıştır 

 

  • EN ISO13485:2012: 

Tasarım, geliştirme, üretim, kurulum hizmetleri ile ilgili uluslararası kalite güvencesi sertifikası

 

  • CE Kalite Yönetim Sertifikası

 

  • CMDCAS ISO13485:2003: 

Kanada Kalite Yönetim Sertifikası (NSAI)

 

  • FDA : Gıda ve İlaç İdaresi :

FDA 510(k), GMP (İyi Üretim Uygulamaları) uyumluluğu

 

  • CB şeması sertifikası:  

Elektrikli Ekipman Standartlarına Uygunluk Testi için Uluslararası Elektroteknik Komitesi (IECEE) tarafından oluşturulan CB Şeması

 

  • UL certificate (NRTL): 

Tüketici güvenliği için elektrikli cihazları ve cihazları test eden ve onaylayan bir kuruluş olan Underwriter’s 

Yardıma mı ihtiyacınız var?