Sağlıklı Yaşamın yayılmasına yardımcı oluyoruz

Uzun yıllardır JAWON Medikal olarak dünya genelinde ileri teknoloji ürünleri olarak satılan Vücut Analiz Cihazları 2016 yılında Selvas Healthcare  firması tarafından satın alınmıştır. Selvas Healthcare firması 1993 yılında kurulmuş medikal ekipman alanında üstünlüğünü kanıtlamış olan bir firmadır. Göbeklioğlu Tıbbi Cihazlar firması olarak Vücut Analiz Cihazlarımızın  satış-pazarlama ve teknik servis hizmetleri ,ACCUNIQ markası adı altında gerçekleştirilmektedir.

ACCUNIQ Vücut Analiz Cihazları, doğru ve güvenilir sonuçlar sağlamak için mevcut en gelişmiş teknoloji ile global şirket olan SELVAS Healthcare tarafından üretilmektedir. Göbeklioğlu Medikal Sistemler olarak danışanların sağlıklı olmalarına yardımcı olmak için yüksek kaliteli ACCUNİQ ürünlerini sunmaktayız.

ACCUNIQ Vücut Analiz Cihazları, doğruluğu çok önemli olan ölçüm sonuçlarını diyetisyen ve fitness uzmanlarımızca değerlendirmek ve analiz etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Hastaneler, tıp merkezleri, diyetisyen ofisi, spor merkezleri, bakım evleri, halk sağlığı tesislerin de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yaşam Kalitesini İyileştiren Teknoloji,

Kuruluşundan bu yana, MEK-ICS yaşam kalitesini iyileştiren yaşam kurtarma teknolojisi ve hizmeti boyunca kalıcı bir şekilde toplumsal değeri yaratmıştır. Şirket adı MEK-ICS, Kore Yoğun Bakım Sisteminin Tıbbi Ekipmanlarının temsilcisidir.

İlgili teknolojiyi uzmanlaştıracak ve ilerleterek, kimliğini kurmakta ve dünya çapında pazarını büyütmeyi hedeflemektedir. Kore’deki hasta monitörleri için teknolojiyi yönlendiren MEK-ICS Co., Ltd, Kore’de ilk defa evde kullanım için suni solunum cihazı ve pozitif havayolu basıncı cihazları geliştirmiştir.

Ayrıca, MEK-ICS Co., Ltd., Pan-Asya bölgesinde dünyaca ünlü kombine nebülizör üretimi ve yazılım tipi yüksek frekanslı geliştirme tekniği ile yapay solunum cihazları ve nebülizörler üretme kabiliyetine sahip tek şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Fizyoterapide Büyük Buluş,

HYDRO PHYSIO, 40 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip bir şirket tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş önde gelen bir suda yaşayan koşu bandı grubudur. Tıp ve sağlık toplulukları suya dayalı egzersizin faydalarını giderek daha fazla tanıyor. HYDRO PHYSIO, dikey bir su terapisi, sudaki sağlıklılık ve hidro antrenman için bir sonraki adımdır.

Araştırmalar, sudaki dikey hareketin ve egzersizin rahatsızlığı hafifletme ve fiziksel ve zihinsel refahı arttırma gibi belirli terapi yararları sunduğunu ileri sürmektedir. Web sitemiz, size HYDRO PHYSIO’dan fayda sağlayabilecek insanların çeşitliliğini göstermeyi ve ürünlerin nasıl kullanılabileceğini göstermektedir. Hem yenilikçi, hem de en üst düzeyde tıbbi olarak sınıflandırılmış ürünler üretiyoruz. Dünyadaki kullanıcılar için fark yaratan tasarımlar.

“Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik”

Vincent Medical, Sınıf I, II ve III cihazları da dahil olmak üzere çok çeşitli tıbbi cihazlar üretmekte ve şu anda solunum ürünleri, görüntü kontrast medya güç enjektörü (“CMPI”) tek kullanımlık ürünleri ve OEM müşterilerimiz için OEM’de ortopedik ve rehabilitasyon ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır.

İş. Ayrıca, OBM İşimizde solunum ekipmanı ve tek kullanımlık ürünler ile ortopedik ve rehabilitasyon ürünlerinin kendi “Inspired Medical” markasını geliştirir, üretir ve satarız. “Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik” temel değerlerimize bağlı kalarak, her iki sektörün başarısı, kalite güvence standartlarımız, derinlemesine sektör tecrübemiz ve uzmanlaşmış ve verimli üretim kapasitemizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz.

Havalandırma veya oksijen tedavisi altında hastalara gazları iletmek ve nemlendirmek için tasarlanmış solunum cihazlarının üretiminde önemli deneyime sahibiz ve hastaların solunum bakımını iyileştirmek için ilgili solunum sistemi ve cihazlarını daha da geliştirmek ve pazarlamak için iyi konumdayız..

HFT Nazal  Yüksek Akış Terapi Sistemi

GGM, ventilatöre bağımlı hastalar için nemlendirme ürünlerinin hem aktif hem de pasif çözümleri sunan piyasadaki birkaç şirketten biridir. Üretim hatlarımız şunları içerir: Isıtmalı nemlendirici, nemlendirici bölmesi, ısıtıcı tel ve ısıtıcı olmayan tel soluma devrelerinin tüm aralıkları.

Tüm HME, HME filtresi, Bakteri / Virüs filtresi, Ana akış filtresi, HEPA filtresi, Spirometri filtresi, Emme / İnfüzyon filtresi, CPAP / BIPAP filtresi.

GGM NP serisi CPAP için Nazal Prong
GGM MDA serisi Patentli Çok Boyutlu Ayarlar CPAP / BIPAP / NIV tam yüz ve burun maskeleri
2013’te yeni ürünün piyasaya sürülmesi,
Bubble  CPAP sistemi

FDA Listeleme
DNV altında ISO13485 onaylı Tesis
GMP sertifikalı Tesis Tayvan
JPAL sertifikalı Tesis Japonya
CE İşareti DNV ile Sertifikalı

GGM, 4000 metrekare toplam inşaat alanına sahip yeni tesis binasına taşınıyor, zamanla daha iyi bir hizmet sunmaktan onur duyacağız. GGM, dünyadaki hastalara ve sağlık personeline faydalı olacak yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak büyümeye devam edecektir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?